Raków zagra mecz zaległy.

W środę 6 kwietnia o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Limanowskiego czerwono-niebiescy rozegrają mecz drugiej ligi grupy zachodniej 18 kolejki z Lechią Zieloną Górą.

W pierwotnym terminie góra była pogoda a raczej jej brak ,płyty mocno zmrożone po okresie zimowym nie pozwoliły na inaugurację rundy wiosennej.Mecz zapowiada się bardzo ciekawie,miejmy nadzieję że po bardzo słabym sobotnim spotkaniu Raków zagra swoje co potrafi i pokusi się o komplet trzech punktów z utalentowaną zielonogórską młodzieżą.

Czerwono-niebiescy przystąpią do spotkania z pauzującym ostatnio za żółte kartki Łukaszem Kmieciem ,natomiast wątpliwy jest występ Łukasza Brondla który cały czas leczy uraz jakiego się nabawił podczas meczu reprezentacji Polski.Na inaugurację rundy jesiennej Raków zremisował w grodzie Bachusa 1:1 rozgrywając dobre spotkanie.Arbitrem środowej potyczki będzie Grzegorz Stęchły z Jarosławia.

17.00 Raków Częstochowa-KS Lechia Zielona Góra (ceny biletów :10 zł-bilet normalny,7 zł-bilet ulgowy,kobiety-wstęp wolny)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *