Wypowiedzi pomeczowe

Poniżej prezentujemy państwu co mieli do powiedzenia szkoleniowcy po zakończonym spotkaniu Miedzi Legnica z Rakowem Częstochowa.

Janusz Kudyba (trener Miedzi): Raków stworzył sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki i był od nas zespołem lepszym. Częstochowianie prowadzili dziś grę i narzucili swój styl, a my tylko momentami dotrzymywaliśmy im kroku.
Dla nas małym usprawiedliwieniem są problemy kadrowe. Po to są jednak zmiennicy, żeby utrzymać jakość gry zespołu. Raków zagrał bardzo dobrą agresywną piłkę i wymuszał na nas błędy. Jestem przekonany, że jeszcze nie jednej mocnej drużynie z czołówki odbierze punkty.

Jerzy Brzęczek (trener Rakowa): W piłce czasami tak bywa, że nie zawsze wygrywa zespół lepszy. Mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy, a w końcówce popełniliśmy błąd i straciliśmy bramkę. Żal mi moich piłkarzy, bo zagrali bardzo dobre spotkanie i zostawili na boisku dużo zdrowia, mądrości i umiejętności piłkarskich. Zabrakło natomiast zimnej krwi w wykańczaniu akcji podbramkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *