Czerwono-niebiescy zagrają w Zdzieszowicach

W sobotę 28 maja o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Rozwadzkiej w Zdzieszowicach miejscowy HKS Ruch będzie podejmować Raków Częstochowa.

Zespół Rakowa, który już dawno nie zaznał smaku zwycięstwa na pewno zagra z pełną determinacją. W drużynie naszych przeciwników gra były zawodnik Rakowa Mateusz Bukowiec. W drużynie prowadzonej przez Jerzego Brzęczka zabraknie leczącego kontuzję Łukasza Brondel oraz pauzujących za kartki Sławomira Ogłazy , który będzie odpokutowywał siódmą żółtą kartkę i Łukasza Kmiecia , który został ukarany trzema meczami dyskwalifikacji.Prawdopodobnie w zespole czerwono-niebieskich nie ujrzymy również Kamila Witczyka , który nie wyleczył jeszcze urazu nabytego podczas meczu w Sosnowcu.Spotkanie jutrzejsze poprowadzi arbiter z Legnicy Marek Opaliński.

Serdecznie zapraszamy państwa do odwiedzenia tego miasteczka w powiecie Krapkowickim i śledzenia na żywo poczynań młodych piłkarzy z ulicy Limanowskiego, bilety w cenie 10 zł normalny i 6 zł ulgowy do nabycia w kasach stadionu.

Dla tych wszystkich którzy pozostaną w mieście zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji live na którą zapraszamy już przed godziną 17.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *