Drużyna Gola nie zwalnia tempa!

W spotkaniu czternastej kolejki pierwszej ligi kobiet drużyna Gola rozgromiła swoje przeciwniczki z Radomia.

• ISD AJD Gol – Zamłynie Radom foto: Justyna Jaworska

Nasze podopieczne po bardzo dobrej grze pokonały wysoko bo aż 5:0 swoje przeciwniczki. Wynik dzisiejszego spotkania otworzyła w 20 minucie po ładnej akcji zespołu Justyna Maziarz. Zawodniczki gości nie zdążyły się jeszcze podnieść po stracie bramki kiedy ich bramkarka skapitulowała po raz drugi. Gdy wydawało się że wynik do przerwy nie ulegnie zmianie do siatki rywalek piłkę posłała Katarzyna Matczak. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza część widowiska. W przerwie pojedynku trener naszej drużyny skorzystał ze swoich „złotych” zmian i tak na boisku pojawiła się Natalia Klyta która zastąpiła Katarzynę Bąk oraz Anita Nowakowska, która dała odpocząć Renacie Uchnast. Pięćdziesiąta siódma minuta gry przyniosła bramkę na 4:0. Do notesu sędziny Pani Michaliny Diakow wpisała się wprowadzona w przerwie Natalia Klyta. W 60 minucie gry za Martę Di Giusto na placu gry pojawiła się Agnieszka Wolak. Pięć minut po tej zmianie wynik na 4:0 podwyższyła Justyna Maziarz dla której było to drugie trafienie w dzisiejszym dniu i jak się później okazało ostatnia bramka w całym spotkaniu gdyż wynik do końca nie uległ już zmianie.

Częstochowa, 30.04.2011 godzina 12:00
    ISD AJD Gol Częstochowa – KS Zamłynie Radom 5:0 (3:0)

1:0 Maziarz 20’
    2:0 Uchnast 24’
    3:0 Matczak 45’