Walka Kamila nadal trwa!

Minął już dziesiąty miesiąc walki Kamila Cieślara o powrót do pełni sił. Wychowanek rybnickiego klubu nie poddaje się i robi wszystko, by ponownie stanąć na nogi.

Niestety rehabilitacja Kamila jest bardzo długa i bardzo kosztowna. Z wielu różnych stron podano już pomocną dłoń, jednak dalsza pomoc jest niezbędna. Uraz, jakiego doznał Kamil wymaga jeszcze sporego nakładu nie tylko finansowego, ale i pracy, jaką ten młody chłopak musi wykonać.

W tym miejscu chcemy przypomnieć, że u Kamila doszło do urazu rdzenia kręgowego, w następstwie czego stwierdzono u niego kurczowe porażenie kończyn dolnych. Kamil ma za sobą już dwie operacje i trwającą praktycznie dziesięć miesięcy rehabilitację.

– Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku. Dzięki rehabilitacji zauważyliśmy pewien progres, na pewno nastąpiła poprawa w funkcjonowaniu mięśni czterogłowych. Cały czas są postępy, ścięgna w tylniej części nóg reagują. Jest nadzieja i wierzymy w to, że wszystko zakończy się dobrze dla Kamila. Postępy są minimalne, ale idzie to wszystko do przodu – powiedziała mama Kamila.

Jak widać, są spore szanse, by Kamil mógł ponownie stanąć na nogi. Dlatego postarajmy wszyscy włączyć się w aukcję. Już wielu zawodników dołożyło cegiełkę. Aktualnie wystawiona jest aukcja gadżetów, dzięki której zostaną zgromadzone dodatkowe środki na rehabilitację Kamila. Co dwa tygodnie wystawiane są nowe rzeczy, które fani z całego świata będą mogli zakupić.

Obecnie można wylicytować grę Speedway Liga, rękawice Dawida Stachyry, T- shirt Adama Skórnickiego, w zestawie czapeczka od Lubosa Tomicka i google Daniela Davidssona, plastron z XXV – lecia startów Piotra Śwista, siodełko Sebastiana Ułamka, Bilet z GP F1 z autografem Nicka Heitfelda – Hungaroring 2008, Złoty medal Eugeniusza Tudzieża Mistrzostw Polski Par Klubowych zdobyty wspólnie z braćmi Gollobami, Błotnik z motocykla żużlowego z autografami: Antoniego Skupienia, Eugeniusza Skupienia, Adama Pawliczka, Dariusza Dudka, Rafała Szombierskiego, Eugeniusza Tudzieża, Romana Chromika, Zbigniewa Czerwińskiego i Mateusza Chochlińskiego, Plastron Piotra Protasiewicza, zwycięzcy II Międzynarodowego turnieju żużlowego pamięci Łukasza Romanka – Rybnik, Kevlar Mariusza Węgrzyka z autografem, Kevlar Romana Povazhnego – Marma Polskie Folie Rzeszów, Bluza Jarosława Hampela + naklejka + zdjęcie, a także Motocykl żużlowy – Jawa 500ccm.

Na aukcji znajduje się także unikalna koszulka Realu Madryt z autografami zawodników.

Więcej szczegółów na allegro , gdzie przeprowadzana jest aukcja, a także na stronie www.walkakamila.pl. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

źródło: własne oraz www.espeedway.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *