Zwycięstwo w regatach Pucharu Polski

W miniony wekkend, w Pszczynie, odbyły się drugie regaty z cyklu Pucharu Polski w klasie Omega. Regaty te były również zaliczane do punktacji Pucharu Śląska .

W zawodach brały udział dwie załogi Klubu Wodnego „Enif”. Po rozegraniu pięciu wyścigów zwycięzcą została załoga częstochowskiego klubu w składzie: Jarosław Cieślak –sternik, Piotr Cieślak, Jacek Olszowski – załoga, na jachcie POL 200 Piotruś Pan. Druga załoga, Bartosz Cieślak – sternik, Przemek Wiśniewski, Marek Chruściel –załoga, SZ 0055 Leo, borykała się z kłopotami technicznymi. Nie ukończyła trzech wyścigów i zajęła ostatecznie 25 miejsce. W regatach brało udział 29 ekip z całej Polski.

Tydzień wcześniej obie załogi brały udział w regatach Pucharu Śląska w Imielinie. Jarosław Cieślak z załogą był trzeci, a Bartek Cieślak dwunasty na 19 ekip.