AZS odkrył (prawie) wszystkie karty

W salach Hotelu Mercure Patria w Częstochowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona podsumowaniu ubiegłego sezonu oraz planom na najbliższą przyszłość. W konferencji uczestniczyli: Dawid Murek – kapitan zespołu, Ryszard Bosek – dyrektor sportowy Klubu oraz Roman Lisowski i Konrad Pakosz – Zarząd Klubu.

Na wstępie dokonano podsumowania sezonu 2010/2011, który był dla Klubu bardzo udany. Cel sportowy, który został postawiony przed zespołem przed sezonem został zrealizowany. Drużyna do ostatniego meczu w rozgrywkach walczyła o medal Plus Ligi. Pod względem wartości reklamowej zakończony sezon również był udany, a wartość reklamowa Klubu i jego Partnerów Biznesowych czwarty rok z rzędu przekroczyła wartość 15 milionów złotych. W związku z faktem, iż zespół do ostatniego meczu walczył o najwyższe cele w Plus Lidze średnio co trzeci mecz był transmitowany na antenach stacji Polsat. Drugi rok z rzędu Klub wypracował policzalną wartość promocyjną miasta na poziomie przekraczającym kwotę 2,5 miliona złotych. Takim wynikiem nie może się poszczycić żadna inna organizacja w Częstochowie. Na dzień dzisiejszy Klub nie posiada żadnych zobowiązań w stosunku do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz innych instytucji.

Sponsorem tytularnym w sezonie 2011/2012 w dalszym ciągu pozostaje Selena S.A. – właściciel marki Tytan. Zarząd Spółki prowadzi rozmowy celem pozyskania kolejnych partnerów biznesowych.

Jednocześnie informujemy, iż w najbliższym czasie rozpocznie się emisja akcji serii „D” Spółki. Zarząd Klubu uprzejmie informuje iż dysponuje prawem skierowania subskrypcji tychże akcji do wybranych podmiotów (osoby fizyczne, firmy). Wszystkich zainteresowanych objęciem akcji prosimy o kontakt z biurem Zarządu Spółki.

Kadrę zespołu stanowić będą: Fabian Drzyzga, Jakub Oczko, Wojciech Sobala, Łukasz Wiśniewski, Adrian Hunek, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński, Michał Kaczyński, Bartosz Janeczek, Adrian Stańczak. Zarząd Klubu informuje iż prowadzi rozmowy z zawodnikami na pozycję przyjęcie i atak. Pierwszym trenerem pozostaje Marek Kardos. Celem sportowym zespołu w sezonie 2011/2012 jest w jak najlepsza gra i walka o medal w rozgrywkach Plus Ligi.

źródło: azsczestochowa.pl oraz cz.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *