„Chciałem zagrać przy większej publice”: Rozmowa z Mateuszem Kyziołem.

Poniżej prezentujemy wywiad z nowym nabytkiem Rakowa Częstochowa, Mateuszem Kyziołem, który podpisał dzisiaj kontrakt obowiązujący przez najbliższe trzy lata.


1.W jaki sposób doszło do transferu i na ile podpisałeś?

-Podpisałem kontrakt na 3 lata na zasadzie definitywnego transferu.

2.Jak byś mógł przybliżyć swoją przygodę z futbolem , kto był pierwszym twoim trenerem?

– Zaczynałem przygodę z piłką w Mstowskiej Warcie gdzie prowadził mnie duet trenerski Jura Przemysław i Derda Paweł po pół roku trafiłem do Klubu RKS Raków do grupy trampkarzy prowadzoną przez trenera Jacka Macińskiego następnie półroczna przygoda w Odlewni Kłobuck , trener Jacek Maciński . Następnie na zasadzie definitywnego transferu do KS Częstochowa tam spędziłem 4 lata pod wodzą Jacka Macińskiego i rok byłem prowadzony przez A. Lewandowskiego.

3.Jak podsumujesz występy swoje i zespołu Włodara w zakończonym sezonie?

– KS Częstochowa wspominam bardzo dobrze nigdy nie było żadnych problemów . Mam wielki sentyment do tego klubu ponieważ spędziłem tam 5 lat . Były chwile lepsze i gorszę ,ale ogólnie jestem zadowolony ze swojej postawy w końcu trafiłem do II ligowego KS Raków. Będę mile wspominał całą drużynę , gdyż byliśmy zgranym kolektywem.

4.Co w głównej mierze zadecydowało o twoich przenosinach z Sabinowskiej na Limanowskiego?

-Głównym czynnikiem był aspekt sportowy i chęć zagrania przy szerszej publiczności ,a także nie pewna przyszłość klubu KS Włodar.

Rozmawiał: Paweł Tyszkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *