Czerwono-niebiescy zakończą sezon w Grudziądzu

W niedzielę 12 czerwca o godzinie 17.00 w Grudziądzu na stadionie przy ulicy Piłsudskiego 14 w 34 kolejce zmagań zmierzą się Olimpia z Rakowem Częstochowa. Na łamach naszego portalu już przed godziną 17.00 zapraszamy na relację live.


Niedzielny rywal Rakowa zapewnił sobie już awans na boiska zaplecza ekstraklasy i na pewno piłkarze miejscowej Olimpii bedą chcieli jak najszybciej zakończyć niedzielny mecz i udać się na zaplanowane świętowanie z kibicami w miejscowej hali, które zaplanowano pół godziny po ostatnim gwizdku arbitra.

W obozie naszego rywala działacze myślą już o następnym sezonie stąd decyzje o przedłużeniu kontraktów z trenerem Marcinem Kaczmarkiem oraz czołowym snajperem Przemysławem Sulejem na następny sezon. Zespół prowadzony przez trenera Jerzego Brzęczka na spotkanie uda się wczesnym niedzielnym rankiem. Łukasz Brondel, który jeszcze nie jest gotowy do gry po przebytej kontuzji oraz Arkadiusz Hyra, który pokutuje karę za czerwoną kartkę to prawdopodobnie jedyne osłabienia naszej drużyny. Niestety ostatniego meczu sezonu nie bedą mogli obejrzeć kibice z naszego miasta, na skutek zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców w całej Polsce.

17.00 Olimpia Grudziądz-Raków Częstochowa (stadion ulica Piłsudskiego 14)

Ceny biletów

Bilet ulgowy – 6 zł
Bilet normalny – 12 zł

Wejściówki ulgowe obowiązują młodzież szkolną, studentów za okazaniem legitymacji, kobiety oraz rencistów i emerytów. Darmowy wstęp na mecz mają tylko dzieci do lat 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *