„Czerwono – niebieski konwój”

W niedzielę piłkarze Rakowa rozegrają ostatni mecz w sezonie przed własną publicznością z Chojniczanką Chojnice (godz. 14:00). W piątek głównymi ulicami Częstochowy przejedzie „czerwono – niebieski konwój”, który ma zachęcić mieszkańców naszego miasta do przyjścia na stadion.


Piłkarzom Rakowa do końca sezonu pozostały do rozegrania dwa mecze. W niedzielę częstochowianie zmierzą się z Chojniczanką, a tydzień później w Grudziądzu z Olimpią. Spotkanie z drużyną z Chojnic zakończy zmagania czerwono – niebieskich na własnym stadionie. – Podziękujmy naszym piłkarzom, że mimo ciężkiej sytuacji finansowej potrafili dać z siebie wszystko. Gra młodej drużyny często wyglądała dobrze, ale zabrakło doświadczenia. Pokażmy wszystkim, że z Rakowem jesteśmy na dobre i złe i zakończmy sezon udanie – mobilizują się fani.

Sympatycy Rakowa ze Stowarzyszenia „Wieczny Raków” przy okazji meczu z Chojniczanką postanowili zorganizować tzw. „czerwono – niebieski konwój”. Kibice apelują, żeby wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w akcji pojawili się przy stadionie Rakowa, w piątek około godziny 18:30. – Przejazdem przez miasto będziemy zachęcali częstochowian do przyjścia w niedzielę na stadion przy Limanowskiego. Całość akcji potrwa około półtorej godziny. Zapraszamy jak zawsze zmotoryzowanych z własnymi samochodami oraz pasażerów, każda osoba jest mile widziana – zachęcają kibice.

żródło: rksrakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *