Drużyna Rakowa Częstochowa rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu.

30 zawodników pojawiło się w niedzielę na pierwszym treningu drugoligowego Rakowa Częstochowa. W grupie tej znaleźli się niedawno pozyskani gracze jak i piłkarze testowani przez Jerzego Brzęczka. Grupę uzupełnili wyróżniający się gracze z drużyn juniorskich klubu z Limanowskiego.


Na pierwszych zajęciach pojawili się niedawno zakontraktowani Jacek Rokosa z KS Skry Częstochowa oraz Mateusz Kyzioł z KS Częstocbowa. Wśród zawodników testowanych znaleźli się 21-letni pomocnik, Radosław Werner z KS Olimpii Truskolasy, 23- letni pomocnik, Dawid Nabiałek z KS Skry Częstochowa, 24-letni obrońca, Bartłomiej Grala z KS Pilicy Przedbórz. Dwaj ostatni w przeszłości byli już zawodnikami Rakowa Częstochowa.

W treningu uczestniczył również 22-letni napastnik, Rafał Czerwiński, który najprawdopodobniej w najbliższych dniach zostanie trzecim, nowym zawodnikiem drugoligowca.

Podczas niedzielnych zajęć zabrakło Łukasza Brondela, któremu Jego menadżer szuka nowego klubu oraz Artura Lenartowskiego. Zawodnik ten jest już jedną nogą w drużynie MKS Korony Kielce.

W środę, 29 czerwca o godzinie 11:00 drużyna Rakowa Częstochowa rozegra przed własną publicznością pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem częstochowian będzie pierwszoligowa,. KS Polonia Bytom SSA. Na to spotkanie będzie obowiązywał wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *