„Nie interesuje mnie już walka o utrzymanie”: Rozmowa z Adrianem Plutą.

Poniżej prezentujemy państwu krótki wywiad z piłkarzem Rakowa Częstochowa, Adrianem Plutą który zdecydował się przedłużyć kontrakt o kolejne dwa lata.


1.Jak byś podsumował miniony sezon w wykonaniu Rakowa?

– Na pewno pierwsza część sezonu była dużo lepsza od drugiej, patrząc jednak z przekroju całego sezonu wydaje mi się że w wielu meczach można było pokusić się o lepszy wynik. Zabrakło może trochę szczęścia i tego boiskowego cwaniactwa. Jednak uważam ze zebrane doświadczenie z tego sezonu dla drużyny zaprocentuje w następnym.

2.Zwlekałeś z podpisaniem umowy , czy to znaczy że miałeś jakieś konkretne propozycję i co zadecydowało o twoim zostaniu?

– Miałem propozycje z pierwszej ligi lecz nie na tyle konkretną jaką zaproponowano mi w Rakowie, na pewno o zostaniu zadecydowały aspekty finansowe lecz, także to że Klub wychodzi na prostą i ma aspiracje by grać co najmniej ligę wyżej.

3.Jakie wiążesz nadzieję wraz z podpisaniem nowej umowy oraz jak zapatrujesz się na nowy sezon?

Podpisanie umowy wiąże jedynie z tym, iż w przyszłym sezonie chcę walczyć o jak najwyższe cele, nie interesuje mnie już walka o utrzymanie.

4.Gdzie spędziłeś te kilka dni wolnego i czy starczyło to na regenerację sił?

-Urlop spędziłem za granicą, na pewno kilka dni bez piłki wystarczyły by odpocząć i zregenerować siły do następnego sezonu.

Rozmawiał : Paweł Tyszkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *