Zostań wolontariuszem podczas 68. Tour de Pologne w Częstochowie !

Chcesz poczuć prawdziwe sportowe emocje i zobaczyć z bliska rywalizację na najwyższym światowym poziomie ? Nie boisz się wyzwań i jesteś gotów przeżyć wakacyjną przygodę ? Jeśli tak – zostań wolontariuszem 68. Tour de Pologne i dołącz do ekipy, która wraz z Lang Teamem pracować będzie przy organizacji największej imprezy sportowej w naszym kraju.Zapisy osób zainteresowanych współpracą przyjmujemy od 1 do 30 czerwca br. w godz. 8.00-14.00 pod numerem telefonu 34/372 26 23 lub adresem e-mail m.kupczyk@mosir.pl .
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, numer kontaktowy, e-mail oraz datę urodzenia.

Start do drugiego etapu 68. edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne wspólnie organizowany jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie oraz Lang Team sp. z o. o. Kolumna wyścigu wystratuje 1 sierpnia br. z częstochowskiej III Alei NMP. Następnie kolarze i kawalkada wyścigu przejedzie ulicami: Popiełuszki, Szajnowicza-Iwanowa, Dekabrystów, alejami: Armii Krajowej, Kościuszki, Wolności, Niepodległości, Wojska Polskiego – aż do ul. Bugajskiej, gdzie zaplanowano start ostry. Trasa etapu Częstochowa-Dąbrowa Górnicza długości blisko 160 km wiodła będzie w dużej mierze przez tereny północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

W związku z organizacją tego przedsięwzięcia poszukujemy wolontariuszy – osób, które chętnie wezmą udział zarówno w przygotowaniach do wyścigu jak i promocji tej imprezy wśród mieszkańców naszego miasta. Wolontariusze będą także zaangażowani jako służba porządkowa w zabezpieczeniu każdego odcinka trasy biegnącej na terenie Częstochowy.

Źródło: www.mosir.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *