Biedronka także z Rakowem!

W najbliższych dniach zostanie również parafowana umowa z kolejnym sponsorem (głównym) Rakowa. Będzie to Biedronka.

Biedronka to najbardziej popularna i największa sieć sklepów detalicznych w Polsce, którą regularnie odwiedza aż 55% Polaków. Obecnie liczy 1700 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, oferujących wysokiej jakości artykuły spożywcze oraz produkty chemii gospodarczej w codziennie w niskich cenach.

Marka Biedronka jest jedną z najpopularniejszych i najcenniejszych polskich marek. Dwukrotnie jako jedyna wśród sieci sklepów detalicznych w Polsce, uhonorowana została prestiżowym wyróżnieniem Superbrands. Biedronka znalazła się wśród marek, które wyselekcjonowano spośród 1200 brandów konsumenckich obecnych na polskim rynku. Zwyciężyła także w opublikowanym przez „Rzeczpospolitą” rankingu „Priorytet w świadomości”. W 2008 w rankingu Siły Marki Rzeczpospolitej, Biedronka zajęła pierwsze miejsce ze wszystkich badanych marek w swojej branży pod względem udziałów rynkowych. Zaś w opublikowanym rankingu największych przedsiębiorstw 2010 r. Biedronka zajęła 4miejsce, dzięki obrotowi przekraczającemu 19 mld zł.

Sklepy Biedronka odwiedza codziennie ponad 2,5 mln klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zasłużyć na zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, poprzez konsekwentną politykę codziennie niskich cen i wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *