Gwiazda MMA w Częstochowie!

Kilkadziesiąt osób miało możliwość wzięcia udziału w seminarium treningowym w Hali Polonia. Prowadzącym zajęcia był mistrz świata K-1 i mistrz organizacji Strikeforce Alistair Overeem, który zajmuje 3. miejsce w wadze ciężkiej w światowych rankingach MMA.

Słynny Holender do Częstochowy przyjechał w ramach tournee po Polsce. Najpierw odwiedził Warszawę, gdzie trenował w klubie Mirosława Oknińskiego, następnie udał się do Olsztyna na trening z Mamedem Chalidowem w klubie Arrachion Olsztyn i wreszcie w niedzielę zawitał do Częstochowy, gdzie był także gościem specjalnym konferencji zapowiadającej galę boksu zawodowego.

Seminarium z utytułowanym zawodnikiem K-1 i MMA cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział częstochowscy fighterzy jak np. Łukasz Woś, główny trener Wydra Gym i Tomasz Paszewski z Adrenaliny Fight Częstochowa oraz zawodnicy z różnych miejsc Polski, w tym liczna grupa z Knurowa. – Jestem zaskoczony ilością uczestników. Na ogól na seminaria przychodzi 30-35 osób, a w Polsce nawet po 60 – mówił nam Overeem.

Alistair Overeem pokazywał ćwiczenia i krążył wśród trenujących, by korygować ich błędy. Na koniec pozwolił uczestnikom seminarium zadawać pytania, na które bardzo chętnie odpowiadał. Po serii pytań stoczył krótki pokazowy sparing bokserski z Marcinem Najmanem i udzielił wywiadu niżej podpisanemu. Na zakończenie swojego pobytu w Polsce „Ubereem” wziął udział w konferencji zapowiadającej sierpniową galę boksu zawodowego.

Wywiad z Alistairem Overeemem na Sports.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *