Liswarta zainaugurowała przygotowania do nowego sezonu

W tym tygodniu drużyna Liswarty Popów zainaugurowała przygotowania do nowego sezonu A-klasy. W zajęciach wzięło udział 15 zawodników, a nową twarzą w zespole był Krzysztof Śledziona (Sparta Nowa Wieś), który jak na razie otrzymał czas by przekonać do siebie zarząd i trenera.


Z drużyną pożegnał się już Emil Makles, który w wieku 32 lat postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę. W nadchodzącym sezonie w barwach Liswarty nie zobaczymy także Przemysława Zachwyca, który zostanie zawodnikiem Znicza Kłobuck lub Sokoła Wręczyca Wielka, Piotra Borowskiego – nowego grającego trenera Huragana Jezioro, a także Adama Szajkowskiego, który nie wznowił treningów.

Nowymi piłkarzami „czerwono-zielonych” zostaną za to Krzysztof Śledziona mający za sobą występy w Gromie Miedźno, a ostatnio zawodnik Sparty Nowa Wieś (o ile przekona do siebie zarząd i trenera) oraz Mateusz Andrzejczyk, Mateusz Przygoda, Łukasz Niezgoda (?) i Maciej Szymocha (?) z drużyny juniorów młodszych. Blisko sfinalizowania są także transfery Karola Maklesa i Bartłomieja Grzejszczaka z Maratonu Waleńczów.

Treningi ze względu na rozgrywane cyklem środa sobota sparingi odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 18:30 na stadionie w Zawadach.

Najbliższy mecz kontrolny podopieczni Roberta Łysika rozegrają już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 w Zabrzu z drugą drużyną Katowickiej Ligi Okręgowej – Gazobudową Zabrze.

źródło: www.liswartapopow.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *