Mateusz Zachara już strzela dla GKS-u Katowice.

Przebywający od kilku dni na testach w pierwszoligowym GKS-ie Katowice, wychowanek Rakowa Częstochowa i jeszcze aktualnie piłkarz Górnika Zabrze, Mateusz Zachara sprawia bardzo dobre wrażenie katowickiemu sztabowi szkoleniowemu.

Popularny „Zaki” zadebiutował w barwach katowickiego GKS-u w towarzyskim spotkaniu z pierwszoligowym KS Kolejarzem Stróże.

Podopieczni Rafała Góraka wygrali to spotkanie 4:2 a Mateusz Zachara ustalił wynik meczu strzelając gola w 86 minucie. Na boisku pojawił się natomiast w 46 minucie. zmieniając Bartłomieja Ruckiego.

Jeśli kilkudniowe testy wypadną pozytywnie to były zawodnik Rakowa Częstochowa będzie miał spore szanse na angaż w GKS-ie Katowice.

GKS Katowice: Rafał Misztal (46 Witold Sabela) – Michal Farkaš (73 Daniel Feruga), Tomasz Rzepka, Jacek Kowalczyk (46 Tomasz Owczarek), Bartłomiej Chwalibogowski (46 Damian Kaciczak) – Grzegorz Goncerz (46 Karol Mojecki, 84 Bartłomiej Chwalibogowski), Kamil Cholerzyński (46 Dominik Kruczek), Bartłomiej Rucki (46 Mateusz Zachara), Pavol Poliaček (73 Przemysław Pitry), Daniel Feruga (46 Bartosz Sobotka) – Omar El-Zein (75 Arkadiusz Kowalczyk).

Trener: Rafał Górak.