Mecz na głosy: Raków Częstochowa – LZS Leśnica

Oto co po zakończeniu sobotniego spotkania mieli do przekazania szkoleniowcy obydwu drużyn.


Stanisław Wróbel (trener LZS Leśnicy): Całe spotkanie oceniam bardzo pozytywnie. Na boisku było widać różnicę między obydwoma zespołami i to, że Raków ma jest bliżej inauguracji drugiej ligi. Świeżość i dynamika była na korzyść drużyny z Częstochowy i przełożyło się to na bramki.
Bardzo pozytywnie oceniam zarówno naszych stałych zawodników jak i graczy testowanych.

Jerzy Brzęczek (trener Rakowa Częstochowa): Było to dla nas bardzo dobre spotkanie w którym zagraliśmy bardzo agresywnie. Strzeliliśmy dwie bramki ale nie ustrzegliśmy się też drobnych błędów, które sami sprowokowaliśmy. Patrząc na cały ten okres przygotowawczy oraz na osiągnięte wyniki, był on dla nas bardzo pozytywny. Przed nami jeszcze wiele pracy.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy jeden etap. Teraz przed nami kolejny,, już w środę rozpoczynamy rozgrywanie spotkań o stawkę. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w nadchodzącym sezonie.

Jeżeli chodzi o zawodników testowanych, to na pewno Rafał Czerwiński będzie naszym zawodnikiem. W tej sprawie brakuje już tylko jednego podpisu na dokumencie z Jego poprzednim klubem. Jesteśmy także po rozmowach w sprawie pozyskania Mariusz Stępnia. Tutaj pozostały już sprawy czysto formalne.

Pozostają jedynie kwestie pozyskania Matuesza Orzechowskiego, Krzysztofa Napory, Michała Wrzesińskiego oraz Dominika Sobczyka. Najpóźniej do wtorku wszystko się powinno wyjaśnić. Patrząc na elementy sportowe, są to zawodnicy którzy będą do nas pasować. Teraz jest tylko pytaniem czy sprawy finansowe pozwolą nam ich pozyskać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *