MKS Limanovia Szubryt Limanowa wzmacnia się przed meczem z Rakowem!

Dwa sporego kalibru wzmocnienia poczynili włodarze MKS Limanovii Szubryt Limanowa przed spotkaniem Piłkarskiego Pucharu Polski jak i nadchodzącym sezonem w trzeciej lidze, grupie małopolsko – świętokrzyskiej.


Limanovia pozyskała dwóch nowych piłkarzy. Jednego z najlepszych zawodników IV ligi (grupy małopolskiej) mijającego sezonu oraz piłkarza, który rozegrał w Ekstraklasie 106 spotkań.

Pierwszy z nich to 22-letni pomocnik, Jacek Pietrzak z Lubania Maniowy. Występuje głównie na pozycji ofensywnego pomocnika lub napastnika.

W ubiegłym sezonie na boiskach IV ligi zdobył 15 bramek. Reprezentował barwy Lubania Maniowy, drużyny która podobnie jak Limanovia awansowała do III ligi.

Natomiast Artur Prokop ma 39 lat. Gra na pozycji stopera lub defensywnego pomocnika. W minionym sezonie występował w pierwszoligowej Termalice (24 spotkania i jeden gol). W przeszłości grając w Hutniku Kraków, RKS Radomsku i Górniku Zabrze rozegrał łącznie 106 spotkań w Ekstraklasie, strzelając 6 goli.

W swojej piłkarskiej karierze bronił również barw Tarnovii Tarnów, Unii Tarnów, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Kolejarza Stróże.

W ciągu najbliższego tygodnia Limanovia pozyska prawdopodobnie jeszcze kilku nowych piłkarzy.

Źródło: www.limanowa.in

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *