Raków trenuje i testuje kolejnych zawodników.

Podopieczni trenera Jerzego Brzęczka od początku tygodnia bardzo intensywnie trenują i przygotowują się zarówno do rozgrywek Piłkarskiego Pucharu Polski jak i inauguracji rundy jesiennej w drugiej lidze, w grupie zachodniej.


Częstochowianie codziennie mają zaplanowane dwa treningi i One odbywają się na głównej płycie stadionu Rakowa. W dzisiejszych zajęciach oprócz już pozyskanych wcześniej : Dawida Nabiałka, Mateusza Kyzioła oraz Jacka Rokosy, pojawila się cała rzesza zawodników testowanych, którzy stają przed szansą przekonania do swoich umiejętności Jerzego Brzęczla.

Wśród zawodników testowanych mogliśmy ujrzeć: Rafała Czerwińskiego z LKS Kamienicy Polskiej, Radosława Wernera z KS Olimpii Truskolasy, Mariusza Stępnia z SKS Gwarka Zabrze, Michała Wrzesińskiego z KS Concordii Piotrków Trybunalski, Dominika Sobczyka z TS Nidy Pińczów, Krzysztofa Naporę z STS Zagłębia Sosnowiec oraz Mateusza Orzechowskiego, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu występował w GKS-ie Tychy a w przeszłości przywdziewał koszulkę Rakowa Częstochowa.

Wszyscy wymienieni gracze najprawdopodobniej wystąpią w jutrzejszym meczu towarzyskim z drugoligowym MKS-em Kluczbork. Początek spotkania o godzinie 11:00 na płycie głównej stadionu Rakowa. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *