Rzesza piłkarzy odchodzi z Victorii Częstochowa.

Radykalne zmiany szykują się w trzecioligowej KS Victorii Częstochowa. Z klubu z ulicy Krakowskiej odejdzie aż dziewięciu podstawowych zawodników!


W ich miejsce sztab szkoleniowy z Maciejem Strożkiem na czele planuje sprowadzić piłkarzy z niższych lig z regionu częstochowskiego oraz… nigeryjczyka, którego personaliów nie ujawniono, występującego w poprzednim sezonie w trzeciej lidze angielskiej. Zawodnikiem tym był zainteresowany także częstochowski Raków.

Lista zawodników, którzy opuszczą częstochowską Victorię jest na prawdę bardzo długa. I tak na tą chwilę na pewno klub opuszczą: Rafał Bielawski i Patryk Rumiński, którzy wrócili do STS Zagłębia Sosnowiec, Piotr Krakowiak powrócił do KS Górnika Zabrze, Artur Pląskowski przebywa na testach w pierwszoligowej, PKS Olimpii Elbląg, Kamil Ścisłowski przebywa na testach w LKS Kamienicy Polskiej, podobnie jak Tomasz Świerczyński, Kamil Sobala, któremu skończył się kontrakt, najprawdopodbniej w najbliższych dniach podpisze kontrakt z KS Skrą Częstochowa, Michał Załucki przeniósł się do LOT-u Konopiska. Wcześniej umowę z częstochowską Skrą podpisał już Sławomir Piwiński.

Na wtorkowym treningu prowadzonym przez Macieja Strożka ujrzeliśmy: Bartłomieja Gębicza, który w poprzednim sezonie występował w KS Częstochowa oraz Karola Kuczerę z LKS Kamienicy Polskiej i zawodników testowanych, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy KS Olimpii Truskolasy: Piotra Kołodziejczyka oraz Rafała Berdysa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *