Stanisław Wrzesiński trenerem Pogoni Blachownia

Po objęciu w zeszłym tygodniu posady trenera Huraganu Jezioro przez Piotra Borowskiego, kolejny były szkoleniowiec Liswarty znalazł angaż w nowym klubie. Po odejściu Michała Budnego do MLKS-u Woźniki nowym trenerem piłkarzy z Blachowni został Stanisław Wrzesiński.

41 letni Stanisław Wrzesiński w swojej karierze trenerskiej dwa razy prowadził zespół Liswarty. Pierwszy raz w rundzie wiosennej sezonu 2002/2003 oraz w sezonie 2003/2004. Po tym okresie i kolejnym braku awansu z A klasy spowodowanym drugim miejscem w tabeli zdecydowano się zrezygnować z usług pana Wrzesińskiego. Nowym szkoleniowcem Liswarty został Piotr Borowski, który po zaledwie jednym sezonie prowadzenia zespołu zdołał awansować z nim do ligi okręgowej.

Drugi raz Stanisław Wrzesiński prowadził drużynę „czerwono-zielonych” w sezonie 2007/2008 i zdołał zająć z nią dopiero 15 miejsce w tabeli, które oznaczało spadek Liswarty do A klasy. Po późniejszych perturbacjach ligowych i wycofaniu się z ligi Pająka Wąsosz oraz rezygnacji z awansu z A klasy Huraganu Jezioro Liswarta ostatecznie pozostała w klasie okręgowej. Po tym zupełnie nieudanym sezonie Stanisław Wrzesiński po raz kolejny stracił posadę szkoleniowca naszej drużyny. Nowym-starym trenerem Liswarty został Piotr Borowski, który prowadził nasz zespół do kwietnia 2011 roku.

źródło: liswartapopow.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *