W środę poznamy sponsora Rakowa

W najbliższą środę odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie przedstawiony sponsor strategiczny Rakowa. Obecny na spotkaniu trener częstochowian Jerzy Brzęczek zdradzi także cele sportowe na nadchodzący sezon.

Dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków Rakowa, którzy z niecierpliwością oczekują nazwy sponsora strategicznego klubu z Limanowskiego. Jeszcze tylko przez dwa dni będą skazani na niepewność.

W środę podczas konferencji prasowej zostanie oficjalnie ogłoszona nazwa sponsora oraz logo firmy, które będzie widoczne na meczowych koszulkach naszych piłkarzy. W trakcie spotkania poznamy także nazwę sponsora technicznego Rakowa, który w przyszłym sezonie ubierze całą drużynę oraz sztab szkoleniowy. Obecność na konferencji zapowiedział również trener czerwono – niebieskich Jerzy Brzęczek. Szkoleniowiec przedstawi plany oraz cele sportowe w sezonie 2011/2012.

Konferencja prasowa rozpocznie się o godzinie 17:00 w siedzibie Centrum Leczenia Chorób Kości i Stawów PST, przy ulicy Jagiellońskiej 67/71 w Częstochowie.

Źródło: Raków Częstochowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *