Winczo i Stobba w BV Cloppenburg!

Agnieszka Winczo i Marta Stobba, czyli wychowanka i dawna zawodniczka naszego klubu od nowego sezonu występować będą w niemieckim BV Cloppenburg.Na początku lipca obie zawodniczki wyjechały do Niemiec, aby dopiąć ostatnie sprawy organizacyjne związane z mieszkaniem i przeprowadzką.
– Wszystkie kwestie kontraktowe mieliśmy omówione już wcześniej, pozostała już sama formalność jaką jest ich podpisanie – mówi Krzysztof Wajda z agencji Rock the Ball zajmującej się interesami zawodniczek.
Klub pozostawił dziewczynom kwestie wyboru mieszkania, które im wynajmie i umebluje, więc od początku pobytu w Niemczech nie narzekały na nudę i brak zajęć.

Aga i Marta są zachwycone Cloppenburgiem, warunkami do treningu oraz ciepłym przyjęciem ze strony nowych koleżanek. O problemie z aklimatyzacją nie ma mowy, w drużynie są przecież Donia Wylężek i Daga Grad, które na pewno chętnie pomogą swoim krajankom w szybkim odnalezieniu się w nowej rzeczywistości – przedstawia sytuację Krzysztof Wajda.
Cloppenburg monitorował poczynania zawodniczek od około pół roku, po każdej ligowej kolejce otrzymywał ich statystyki z meczy, a na spotkanie Unii z AZSem Wrocław przyleciała trenerka Cloppenburga Tanja Schulte.
Już w przerwie meczu otrzymaliśmy od niej telefon, że musi mieć je u siebie.

Rozmowy przebiegły bardzo sprawnie i szybko, wszyscy z ich finalizacji jesteśmy bardzo zadowoleni – zdradza kulisy transferu przedstawiciel zawodniczek.
Przenosiny Winczo i Stobby, a wcześniej Dominiki Wylężek i Dagmary Grad to kolejne transfery agencji Rock the Ball.

Źródło: gol.futbolowo.pl/kobiecapilka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *