X-KOM sponsorem strategicznym Rakowa

Na trwającej właśnie konferencji prasowej Rakowa Częstochowa ogłoszono, że sponsorem głównym drużyny będzie firma X-KOM. Już wkrótce przedstawimy więcej szczegółów. Z ramienia firmy obecny jest pan Michał Świeczewski. Umowa została podpisana na jeden rok z możliwością przedłużenia.

Więcej of firmie:

Lata doświadczeń, nieustanny rozwój i reputacja, której inni mogą nam tylko pozazdrościć. Prężnie i systematycznie rozbudowując swoją działalność jedną rzecz niezmiennie stawiamy na pierwszym miejscu: niepodważalny priorytet, jakim jest dla nas Twoja satysfakcja z dokonanych zakupów.

Kiedy w 2002 roku otworzyliśmy swój pierwszy stacjonarny salon komputerowy, szybko zaczęły do nas docierać sygnały, że od konkurencji odróżnia nas podstawowa sprawa: zdecydowanie wyższa jakość obsługi. Nigdy nie zrezygnowaliśmy z otwartości w stosunku do naszych klientów. Efekt? Należymy dziś do najlepiej ocenianych polskich sklepów internetowych. Miło nam, że jesteście tak bardzo zadowoleni z przeprowadzonych u nas transakcji.

Od ponad pięciu lat wykorzystujemy potencjał sieci, tworząc miejsce, dzięki któremu nie ruszając się z domu możesz zakupić wymarzony sprzęt, a jednocześnie uzyskać niezbędną pomoc i profesjonalną poradę. Specjalizujemy się w sprzedaży komputerów stacjonarnych, notebooków, oprogramowania oraz innych produktów najbardziej renomowanych producentów sprzętu elektronicznego. Byś zawsze miał do nas jak najbliżej, wciąż rozszerzamy sieć naszych salonów firmowych w różnych regionach kraju. Jesteśmy już w Częstochowie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Tarnowskich Górach, Warszawie i Wrocławiu. Chcemy zagwarantować Ci jak największą możliwość osobistego odbioru sprzętu oraz bezpośredniej konsultacji z naszymi fachowymi pracownikami. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi! Dane firmy:

X-KOM
Al. Wolności 31
42-202 Częstochowa
NIP: 9492107026, REGON: 241123546

na podstawie www.x-kom.pl/o-nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *