AZS po pierwszym treningu

Na pierwszym spotkaniu nie pojawił się Fabian Drzyzga, który w Spale przygotowuje się z kadrą narodową do Mistrzostw Europy, które już we wrześniu odbędą się w Czechach i Austrii.


Z drużyną trenował za to Bartosz Janeczek, który nie załapał się do drużyny na ME. Jak pisaliśmy wcześniej do zespołu dołączyło dwóch zawodników. Michał Kamiński oraz Jakub Bik wczoraj także ćwiczyli z zespołem. Prezes, Konrad Pakosz, powiedział, że brakuje jeszcze jednego zawodnika, który nie mógł się pojawić ze względu na problemy z dojazdem. Jest nim atakujący Kamil Lewiński ze Świnoujścia, który grywał już w Młodej Lidze.

Podczas zajęć z zespołem trenował także serbski rozgrywający. W klubie nie zdradzono jednak, czy to trzeci siatkarz na tej pozycji, który dołączy do ekipy. Na razie obecność Serba tłumaczy się chwilowym brakiem Fabiana Drzyzgi. Włodarze klubu wciąz potwierdzają, że trwają poszukiwania jednego zawodnika na pozycję przyjmującego.

Na zajęciach nie zjawił się także Michał Mieszko Gogol. Do tej pory nie wiadomo, czy drugi szkoleniowiec zespołu zasiądze na ławce trenerskiej obok Marka Kardosa w przyszłym sezonie. W hali Polonia był za to Damian Dacewicz, który nie ćwiczył z siatkarzami. Zamienił kilka słów z trenerem oraz prezesem.

źródło: inf. własna/GW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *