Borowno z szansą na Puchar Tauron PE

Trwają mistrzostwa województwa śląskiego młodziczek o Puchar Tauron Polska Energia. Region częstochowski w turniejach finałowych reprezentują siatkarki PKPS-u Borowno. Patronem medialnym turnieju w Broniszewie Starym o mistrzostwo województwa śląskiego młodziczek i Puchar Tauron Polska Energia jest Częstochowski Portal Sportowy.

Do rozgrywek przystąpiło aż 51 zespołów, najwięcej w tej kategorii wiekowej w Polsce. LKPS Borowno przebrnął przez cztery etapy eliminacji i znalazł się w czołowej czwórce drużyn w województwie. Teraz ma realne szanse na medal mistrzostw województwa śląskiego.

Młodziczki z Borowna w pierwszy turnieju finałowym pauzowały. W drugi przegrały dwa mecze po 1:2 z MKS-em Zorza Wodzisław Śląski i UKS-em Krzanowice. W najbliższą sobotę, 10 marca wystąpią w trzecim turnieju finałowym w Dąbrowie Górniczej, gdzie zagrają z miejscowym MKS-em oraz po raz drugi z UKS-em Krzanowice.

Siatkarki LKPS-u zapraszają jednak wszystkich kibiców na czwarty turniej finałowy, którego będą gospodyniami. Odbędzie się on 17 marca w Broniszewie Starym przy ul. Kwiatowej. Wówczas okaże się, kto wywalczy mistrzostwo województwa śląskiego młodziczek i Puchar Tauron Polska Energia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *