CKM Włókniarz z e-strategią

Grupa AMP Media zaczęła wspierać klub Ekstraligi żużlowej Włókniarz Częstochowa w zakresie planowania i realizacji e-strategii.


Kreowanie wizerunku, budowanie relacji z otoczeniem czy rozwój marki to działania realizowanie nie tylko przed przedsiębiorstwa, ale także organizacje sportowe. Włókniarz Częstochowa, klub Ekstraligi żużlowej, powierzył stworzenie oraz realizację strategii komunikacji w Internecie Grupie AMP Media. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce. – Zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą AMP Media, ponieważ agencja przedstawiła nam bardzo ciekawy pomysł na obecność w Internecie, zgodny z naszymi założeniami i celami – tłumaczy Ireneusz Winiarski, Członek Rady Nadzorczej klubu Włókniarz Częstochowa.

Kluczowym zadaniem Grupy AMP Media dla Włókniarza Częstochowa będzie świadczenie strategicznego doradztwa w zakresie e-marketingu sportowego i obecności klubu w Internecie. Ponadto agencja będzie odpowiedzialna za stworzenie rozwiąza e-commerce, opracowanie i realizację kampanii promocyjnych w Internecie oraz prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych. – Cieszy nas współpraca z Włókniarzem Częstochowa, tym bardziej, że wielu z naszych pracowników jest również fanami tego klubu. CKM Włókniarz to profesjonalnie zarządzany klub, któremu służymy wsparciem i doświadczeniem w zakresie skutecznej komunikacji w sieci, co wykorzystamy do stworzenia wokół klubu przyjemnego klimatu – mówi Piotr Kluczewski, Wiceprezes Grupy AMP Media.

Grupa AMP Media to jedna z agencji interaktywnych w Polsce, najdłużej działających na rynku internetowym i nowych technologii – od 1999 r. Kompleksowa obsługa klienta w obszarze Internetu, oferowana przez AMP Media, obejmuje doradztwo, kreację i rozwiązania technologiczne, tworzenie systemów e-commerce (np. www.bron.pl, www.outletmeblowy.pl) oraz wsparcie marketingowe. Z usług agencji skorzystało wiele firm i instytucji, są to m.in.: Ministerstwo Obrony Narodowej, Lufthansa Polska, eBay Polska, Agencja

źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *