Pogoda dopisuje, prace na torze trwają

aura sprawia że większość drużyn w Polsce powoli przygotowuje swoje obiekty do pierwszych jazd i treningów> Nie inaczej jest w zespole częstochowskich Lwów, gdzie od wczoraj trwają intensywne przygotowania nawierzchni toru przy ulicy Olsztyńskiej.

Prace trwają od wczoraj od wczesnych godzin porannych. Nad całością prac czuwa dyrektor techniczny Janusz Stachyra. Nawierzchnia toru z godziny na godzinę prezentuję się coraz lepiej. Wczoraj po południu na tor dosypano 500 ton sjenitu. Teraz przez najbliższe dni nowa nawierzchnia ma związać się ze starą. Gdy tak się stanie zamontowana zostanie dmuchane bandy i dopiero wtedy będzie można odbyć pierwsze jazdy i treningi na Arenie Częstochowa.

Puki co zespół Włókniarza ma w najbliższy wtorek (13 marca 2012) udać się na trening do Ostrowa Wielkopolskiego gdzie ma trenować do czwartku. Do Ostrowa udać się mają wszyscy zawodnicy krajowi oraz młodzieżowcy naszego klubu. Na treningach w Wielkopolsce zabraknie zeszłorocznego lidera „Lwów” – Grigorija Łaguty, który trenuję indywidualnie w Kresko oraz Harrisa i Nermarka, którzy w tym czasie rozpoczną sezon w swych angielskich klubach.

Biuro prasowe klubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *