Ponad 100 osób trenowało z Robertem Złotkowskim

115 osób wzięło udział w zorganizowanym przez Adrenalinę Fight Częstochowa seminarium z Robertem Złotkowskim, które w sobotę odbyło się w Częstochowie.

Wśród osób, które tłumnie stawiły się na seminarium z byłym mistrzem świata w kick-boxingu dominowali oczywiście podopieczni Krzysztofa Kułaka z AFC. Jedynie trójka uczestników nie należy do szeregów Adrenaliny. Wśród nich byli Jakub Coner, trener Akademii Walki Częstochowa i jego podopieczny. Stawkę uzupełniła uczestniczka, która na seminarium przyjechała z Zabrza.

Same zajęcia prowadzone były w dwóch grupach. Po jednej stronie sali ćwiczyli początkujący, którym Robert Złotkowski dawał podstawowe porady na temat poruszania się na nogach, czy właściwego trzymania gardy. Znacznie ciekawiej było w części dla zaawansowanych. Tu Złotkowski uczył m.in. kontrowania po blokowanych ciosach i wyczuwania dystansu w walce. Zajęcia były ciekawe, a uczestnicy opuszczali seminarium z zadowoleniem.

Po części otwartej, odbył się jeszcze trening boksu pod MMA w wykonaniu grupy zawodniczej. „Krzyżowcy”, którzy mają na swoim koncie starty zawodowe lub amatorskie oraz ci, którzy startują w sesjach sparingowych z innymi klubami mogli skorzystać z dodatkowych zajęć w mniejszej grupie. Z tej okazji skorzystali także instruktorzy Adrenaliny, w tym Krzysztof Kułak i Wojciech Worwąg.

Pomimo dużej frekwencji, seminarium przebiegało bardzo sprawnie. Robert Złotkowski krążył wśród ćwiczących i korygował ich błędy. Nie mógł oczywiście obserwować wszystkich na raz, ale pomocą służyła mu kadra AFC, w tym Kułak, Worwąg, czy Maciej Sieradzki. Koszt seminarium wynosił 20 złotych, a ćwiczący otrzymali jeszcze pamiątkowe koszulki i smycze. Przede wszystkim jednak skorzystali z wiedzy i doświadczenia jednego z najlepszych trenerów stójki pod MMA w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *