Puchar Tauron PE coraz bliżej LKPS-u Borowno

Siatkarki LKPS-u Borowno wygrały dwa mecze w trzecim turnieju finałowym mistrzostw województwa śląskiego młodziczek o Puchar Tauron Polska Energia i wciąż liczą się w walce o tytuł, puchar i medale.

Zawody w weekend rozegrano w Dąbrowie Górniczej. LKPS Borowno pokonał 2:1 miejscowy MKS Dąbrowa Górnicza oraz wygrał 2:0 z UKS-em Krzanowice. Ostatni turniej finałowy odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 marca w Broniszewie Starym (Gmina Mykanów), a LKPS Borowno, będzie jego organizatorem.

Działacze LKPS-u Borowno zapowiadają, że pokażą się z dobrej strony sportowej jak i organizacyjnej. Podczas turnieju ma zagrać m.in.: orkiestra z Mykanowa.

Patronat honorowy nad turniejem w Broniszewie Starym objął Starosta Częstochowski Andrzej Kwapisz. Patronem medialnym jest portal sport.czest.pl

1. GS UKS Krzanowice 6 8 4:10
2. MKS Dąbrowa Górnicza 4 7 7:3
3. MKS Zorza Wodzisław Śląski 4 6 6:5
4. LKPS Borowno 4 6 6:5