Raków – Chojniczanka Chojnice

W rozwinięciu newsa prezentujemy co do powiedzenia po meczu Rakowa Częstochowa z Chojniczanką Chojnice mieli trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn.

Jerzy Brzęczek (Trener – Raków Częstochowa):

– Dziś zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku, pokonując tak silnego przeciwnika. Dziękuje chłopakom za te trzy punkty, które poprawią nasze miejsce w tabeli.

Grzegorz Kapica (trener- Chojniczanka Chojnice):

– Mimo, że mój zespół był więcej w posiadaniu piłki to liczy się wynik na boisku. Nie potrafię zrozumieć co się stało być może wpływ na to miała panujący wirus w drużynie. Gratuluję przeciwnikowi zwycięstwa.

Paweł Kowalczyk (Raków Częstochowa):

– Wygraliśmy zasłużenie. Każdy z nas bał tego pojedynku, gdyż to był pierwszy mecz po zimowej przerwie.W dodatku z tak silnym przeciwnikiem. Wypadliśmy bardzo dobrze. W drugiej połowie Chojniczanka miała wiele przewagi ale kontrolowaliśmy to. Postawiliśmy na obronę i się udało.

Sławomir Pach (Chojniczanka Chojnice):

– Głupio stracona bramka.Tak naprawdę to Raków nam nie zagrażał w pierwszej połowie. Sami sobie stworzyliśmy młyn. Trudno tak na świeżo ocenić co się stało. Mieliśmy wiele sytuacji, które powinniśmy zamienić na bramkę. Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i iść dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *