Skarb kibica – Orły Kusięta

Dawno nie było tak ciekawej transferowo zimy w wykonaniu Orłów. Do zespołu z Kusiąt dołączyło aż sześciu nowych zawodników, którzy będą sporym wzmocnieniem w walce o jak najwyższą lokatę w rozgrywkach A-klasowych. W rozwinięciu newsa krótkie sylwetki nowych graczy oraz dane zawodników, którzy nie zdecydowali się reprezentować zespół Orłów w rundzie wiosennej sezonu 2011/12.

Do drużyny przybyło dwóch piłkarzy, którzy jeszcze jesienią reprezentowali barwy 4-ligowego KS Częstochowa: Piotr Bińczyk i Krzysztof Gierczycki. Nowymi nabytkami są również: Michał Kurzyński z zespołu juniorów Victorii Częstochowa, Robert i Patryk Kłoda z Olimpii Huta Stara, a z zespołu juniorów starszych do pierwszej drużyny trafił Kamil Trepka.

Kolejno: imię i nazwisko, data urodzenia, poprzedni klub oraz nominalna pozycja na boisku.

Piotr Bińczyk – 2.08.1994 / KS Częstochowa / pomocnik

'Pirlo’, bo taką ksywę dostał na początku przygody z Orłami trafił do naszego zespołu z rozwiązanego już KS Częstochowa. 17-latek w IV-lidze zagrał w dwóch meczach, spędzając na boisku łącznie 39 minut.

Krzysztof Gierczycki – 19.08.1994 /KS Częstochowa/ obrońca

Gierczycki podobnie jak Bińczyk trafił do Orłów ze zlikwidowanego KS Częstochowa. Jesienią w barwach czwartoligowca zagrał jako obrońca w 7 meczach (259 minut).

Michał Kurzyński – 10.09.1993 /Victoria Częstochowa/ napastnik
Michał dołączył do Orłów z drużyny juniorów częstochowskiej Victorii. 18-latek zdobył już swoją pierwszą bramkę w barwach Orłów, w meczu sparingowym przeciwko Płomieniowi Czarny Las.

Robert Kłoda – /Olimpia Huta Stara/ pomocnik

Robert to doświadczony gracz występujący wcześniej w Olimpii Hucie Starej. W meczach towarzyskich wystawiany był na pozycji defensywnego pomocnika. Do naszego zespołu trafił za namową Konrada Galanta, byłego gracza Orłów.

Patryk Kłoda – 11.09.1992 /Olimpia Huta Stara/ obrońca

19-letni Patryk podobnie jak jego tata Robert związał się z zespołem z Kusiąt. Kłoda jr był zawodnikiem Olimpii Huta Stara, lecz ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w Gromie Poczesna. W sparingach wystepował na pozycji prawego obrońcy.

Kamil Trepka – 28.11.1994 /wychowanek/ obrońca

W trakcie przygotowań rozpoczął treningi z seniorami Orłów. W zeszłej rundzie był podstawowym graczem juniorów starszych Orłów. W meczu przeciwko juniorom Skry zdobył nawet bramkę dającą zwycięstwo 3-2.

Klub opuścili:

Norbert Górecki (zły stan zdrowia), Bartosz Pruciak, Adrian Pala (kontuzje), Łukasz Całus, Łukasz Pala, Adrian Pawlik (nie wznowili treningów).

Mecze kontrolne rozegrane podczas przerwy zimowej:

26.01 Orły Kusięta – KS Częstochówka 3:6
04.02 Grom Cykarzew – Orły Kusięta -odwołany
09.02 Orły Kusięta – Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 12:7
16.02 Orły Kusięta – Warta Mstów 6:13
19.02 Grom Poczesna – Orły Kusięta 1:2
26.02 Skra Częstochowa (Juniorzy) – Orły Kusięta 2:3
03.03 Płomień Czarny Las – Orły Kusięta 4:2
05.03 Salos Częstochowa – Orły Kusięta 2:1
10.03 Warta Zawada – Orły Kusięta 4:0
15.03 In Post (Liga Zakładowa)- Orły Kusięta 5:8
17.03 Sokół Wręczyca – Orły Kusięta 1:1

źródło: orlykusieta.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *