Wspólna prezentacja Włókniarza i Skry

Już w najbliższy piątek (9.03.2012) w hali Polonia o godzinie 19:00 odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu CKM Włókniarz Częstochowa S.A który w sezonie 2012 będzie walczyć w żużlowej Enea Ekstralidze. Oprócz zawodników Lwów podczas prezentacji zostaną również zaprezentowani piłkarze III-ligowej Skry Kocela Częstochowa .Jak wiemy oba kluby podpisały bowiem umowę o współpracy.


Na piątkowej prezentacji mają pojawić się wszyscy zawodnicy Włókniarza z wyjątkiem Chrisa Harrisa, który tego samego dnia ma prezentacje w swoim angielskim klubie (Coventry Bees).

Z kolei w zespole Skry mają zostać zaprezentowani wszyscy piłkarze którzy w rundzie wiosennej mają grać dla zespołu z Loterańskiej (W tym nowi – Karol Tomczyk i Kamil Groborz, którzy oficjalnie zostali potwierdzeni przez klub)
Skra podobnie jak Włókniarz buduje nowy wizerunek klubu.

Zespół od kwietnia będzie występować na nowoczesnym stadionie przy ul. Loretańskiej i stara się pozyskać szersze grono nowych kibiców. Dlatego zarząd Skry podpisała m.in. porozumienie o współpracy z Włókniarzem. Na jego mocy kluby będą się wzajemnie promować podczas swoich meczów.

W programie oprócz prezentacji obu zespołów czeka wiele innych atrakcji. Między innymi przedstawienie nowych podprowadzających (wybieranych właśnie w sms-owym plebiscycie przez kibiców biało- zielonych), pokaz nowej kolekcji klubowych gadżetów oraz przedstawienie członków powołanej niedawno sekcji quadowców.

Prezentację poprowadzi Irek Bieleninik, a o oprawę muzyczną zadba DJ Dragon.

Wejściówki (Cegiełki) na piątkową imprezę w cenie 5 zł (balkon) i 10 zł (dół) dostępne są w sekretariacie klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *