Zagłosuj na Ajaks i Victorię w konkursie Nivea

Dwie nasze częstochowskie szkółki piłkarskie: UKS Ajaks i KOS Victoria, mają szansę na dostęp do profesjonalnego programu treningowego Akademii Ajax Amsterdam. Obie szkółki zostały zgłoszone do konkursu Szkółki Piłkarskie Nivea. Jedak aby trafiły one do tego programu, trzeba na nie zagłosować. Głosować można na stronie organizatora pod adresem: www.szkolkinivea.pl.

Głosowanie internetowe już się rozpoczęło i potrwa do 17 czerwca. Na razie Victoria zajmuje 17. pozycję w rankingu, a UKS Ajaks jest 22.

Jak oddawać głos na jedną ze szkółek?
Na stronie www.szkolkinivea.pl wystarczy jednorazowo założyć konto (prawy górny róg – zarejestruj), a następnie znaleźć klub przez wyszukiwarkę albo bezpośrednio pod linkiem częstochowskich drużyn. Głosować można tylko raz dziennie.

W wyniku głosowania 100 zwycięskich klubów zostanie objętych patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA a najlepsi otrzymają sprzęt sportowy i dostęp do programu szkoleniowego przygotowanego przez Akademię Ajax Amsterdam. Z kolei trenerzy wyznaczeni przez szkółki wezmą udział w szkoleniu przeprowadzonym przez ekspertów Ajaxu Amsterdam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *