Memoriał Arkadiusza Gołasia przed nami!

W dniach 26-28 września br. w Murowanej Goślinie odbędzie się już X edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia. Obok drużyny AZS-u Częstochowa wystąpią w nim : < b>Lotos Trefl Gdańsk, Transfer Bydgoszcz oraz Cuprum Lubin- beniaminek PlusLigi.


Dokładnie 16 września minęło dziewięć lat od tragicznego wypadku, w którym zginął Arkadiusz Gołaś. Był jednym z najbardziej utalentowanych siatkarzy swojego pokolenia, a jako mistrz Polski juniorów w 2000 roku trafił do AZS Częstochowa. W „świętym” mieście jego kariera nabrała jeszcze większego rozpędu. Biało-zielone barwy reprezentował przez cztery sezony. To właśnie ku pamięci tego świetnego zawodnika po raz dziesiąty organizowany jest w Murowanej Goślinie turniej siatkarski.

W meczach półfinałowych, które zostaną rozegrane w sobotę AZS Częstochowa zmierzy się z Lotosem Treflem Gdańsk o godzinie 17:00.

W zależności od wyniku spotkania, biało-zieloni wystąpią w niedzielę w meczu o trzecie miejsce (13.00), bądź finale (16.00). Rywalem będzie Transfer Bydgoszcz, bądź KS Cuprum Lubin, czyli beniaminek PlusLigi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *