Rusza plebiscyt „Wybierz Piłkarza meczu”!

Począwszy od najbliższego ligowego spotkania Rakowa Częstochowa z Legionovią Legionowo rozpocznie się nowa zabawa. Wspólnie z oficjalnym fanpeg’em częstochowskiego klubu na Facebooku będziemy wybierać Piłkarza meczu, którym zostanie zawodnik Rakowa! Otrzyma On wyjątkową statuetkę ufundowaną przez Częstochowski Portal Sportowy!

Nagroda będzie wręczana przed każdym spotkaniem rozgrywanym przy Limanowskiego. Wręczą ją : przedstawiciel RKS Raków oraz naszej redakcji – zastępca redaktora naczelnego.

Zasady zabawy:

Po każdym spotkaniu Rakowa Częstochowa rozgrywanym w Częstochowie na łamach Częstochowskiego Portalu Sportowego i na oficjalnym fanpeg’u Rakowa Częstochowa na Facebooku uruchomiona zostanie sonda. W tej sondzie zostanie wpisanych pięciu naszym zdaniem zawodników, którzy wyróżnili się w danym spotkaniu. Państwo dokonają wyboru.

Obok nich będzie miejsce na kliknięcie i zagłosowanie. Takie głosowanie rozpocznie się w sobotę wieczorem, i potrwa do środy włącznie. Wyniki zostaną opublikowane na łamach Częstochowskiego Portalu Sportowego i na oficjalnej stronie internetowej Rakowa Częstochowa po podliczeniu wszystkich głosów.

Później przed spotkaniem z Błękitnymi Stargard Szczeciński będzie wręczana nagroda dla najlepszego zawodnika meczu z Legionovią. Podczas ogłaszania wyników wręczana będzie wyjątkowa statuetka dla wybranego Piłkarza Meczu w obecności przedstawiciela RKS Raków Częstochowa i Częstochowskiego Portalu Sportowego. Nazwisko najlepszego „Piłkarza meczu” powinniśmy już ogłosić w każdy czwartek.

Okolicznościowe statuetki dla Najlepszego Piłkarza meczu sfinansuje Częstochowski Portal Sportowy- oficjalny partner medialny Rakowa Częstochowa.

Jeśli plebiscyt będzie cieszył się dużym zainteresowaniem to będziemy chcieli go kontynuować również podczas wiosennych spotkań Rakowa przy Limanowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *