„Akademicy” przed wielkim wyzwaniem

Po porażce przed własną publicznością z ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle, 0:3 tym razem częstochowianie w sobotę zmierzą się na wyjeździe z kolejnym kandydatem do Mistrzostwa PolskiJastrzębskim Węglem. Początek spotkania o godzinie 17:00.


Podopieczni Marka Kardosa zmierzą się z bardzo trudnym rywalem. Jastrzębianie co sezon budują silną drużynę, która ma walczyć w naszym kraju o Mistrzostwo Polski a w Europie jak najlepiej zaprezentować się w Lidze Mistrzów. Włodarze klubu przed startem sezonu znów wzmocnili zespół. W drużynie pozostali Michał Łasko, a powrócił Zbigniew Bartman. Podpisano także kontrakt m.in z brązowym medalistom tegorocznych Mistrzostw ŚwiataDenisem Kaliberdą.

Częstochowianie początek sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Przed własną publicznością przegrali z kędzierzynianami 0:3. Jastrzębianie natomiast „u siebie” gładko, w trzech setach pokonali BBTS Bielsko – Biała. Jak wobec tego w sobotnim spotkaniu zaprezentują się „akademicy”? Z pewnością drużynę AZS-u czeka bardzo trudne zadanie.

Mecz odbędzie się w Hali Sportowej w Jastrzębiu- Zdroju przy ulicy Jana Pawła II 6.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *