Głosowanie dla Kapitanów Lotus Vegas Ligi Darta

Zapraszamy kapitanów drużyn do głosowania, szczegóły w rozwinięciu.

Rozpoczęła się dyskusja kilku osób na temat play-off. Liga kończy się w tym roku 16.06 /już od kilku osób słyszałem dlaczego nie wcześniej/ jeżeli byłyby play-offy to ostatni mecz byłby 28.07. Niektórzy twierdzą, że można grać kilka razy w tygodniu. Tylko dlaczego zdarzają się walkowery albo drużyny grały we trzech? Czy za często?

Co do punktu bonusowego – gdy wprowadzaliśmy go kilka sezonów temu też się nie podobało. Teraz jest punktacja 3, 1, 0 – także warto w każdym meczu wygrywać, a to że niektóre ekipy wychodzą z meczów przy wyniku 6-0 to niestety tylko brak szacunku dla ekipy przeciwnej. Są przecież rezerwowi, którzy chętnie zagraliby w meczu, a wtedy właśnie mieliby ku temu okazje.

Co do finansów to w ogóle śmieszne rzeczy ktoś wypisuje, jakby tylko o to chodziło to gralibyście play-offy nawet dla 16 osób, cały rok na okrągło. Nikt przed 1 kolejką nie zakwestionował punktacji, teraz już ona jest niedobra.

Jest propozycja głosowania, to głosujmy /kapitanowie każdej ekipy/.

1. Czy w tym sezonie ma zostać rozegrany play-off?
2. Czy zostawiamy punktacje 3, 1, 0, czy 2, 1, 0 i punkt bonusowy za wygrany mecz?

Głosujemy do niedzieli 05.10.2014 do godziny 24.00
Jeżeli któryś z kapitanów nie odda głosu, głos liczony jest jako zatwierdzenie regulaminu, czyli gramy bez play-off i punktacja 3,1,0. /zapraszam jednak do wypowiedzenia się/.

Głosować możemy pod tym postem na stronie www.sport.czest.pl w komentarzach lub na fb na profilu https://www.facebook.com/LotusVegasLigaDarta oraz https://www.facebook.com/zorbatu?fref=nf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *