„Mecz kolejki” na Limanowskiego!

W sobotę w Częstochowie, drużyna Rakowa Częstochowa zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Będzie to pojedynek odpowiednio : siódmej z piątą drużyną w tabeli. Początek meczu o godzinie 15:00.


Raków opromieniony ostatnim, wysokim i wyjazdowym zwycięstwem w Brzesku z tamtejszym Can-Pack Okocimskim będzie chciał z pewnością zdobyć pełną pulę przed własną publicznością. Co nie udało im się podczas meczu z Legionovią.

Sobotni rywal Rakowa należy do niewygodnych. Częstochowianom zawsze się grało z nimi trudno. Drużyna pod wodzą Krzysztofa Kapuścińskiego w drugoligowej tabeli zajmuje wysokie piąte miejsce. Ma na swoim koncie 20 punktów. Częstochowianie natomiast uzbierali tylko o „jedno oczko” mniej.

W czwartkowym treningu udział wzięli natomiast kontuzjowani ostatnio: Joshua Balogun Kayode, Robert Brzęczek, Adrian Pluta i Mateusz Kos, który przechodził grypę. W sobotnim spotkaniu na pewno nie ujrzymy Adriana Kurala, który doznał urazu kolana.

W przerwie meczu odbędzie się uroczystość wręczenia statuetki Dariuszowi Pawlusińskiemu, który został Piłkarzem meczu, Rakowa z Legionovią. Statuetki ufundowała nasza redakcja a wręczą Ją wspólnie: zastępca redaktora naczelnego- Częstochowskiego Portalu- Przemysław Pindor i przedstawiciel RKS Raków.

Arbitrem sobotniego meczu będzie Michał Zając z Sosnowca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *