Skra Częstochowa z nowym sponsorem tytularnym!

Geocarbon Skra Częstochowa tak od czwartku, 16 października oficjalną nazwę będzie nosiła pierwsza drużyna.


„ To było dla mnie zawsze magiczne miasto. Przejeżdżając przez Częstochowę obserwowałam jej rozwój, zmiany, które w tak trudnych warunkach były realizowane bardzo szybko i sprawnie. Dlatego zainteresowałam się Częstochową i Skrą. To bardzo prężnie działający klub. Podoba mi się, że cały czas rozszerza swoją działalność na najmłodszych, angażując dzieci w sport.” – takimi słowami Pani Maria Kaczmarska Prezes firmy Geocarbon podsumowała podpisanie 1,5 rocznej umowy o wspieranie częstochowskiej Skry.

Geocarbon to 26 letnie przedsiębiorstwo zajmujące się usługami geologicznymi, geofizycznymi, wiertniczymi, budowlanymi i ochrony środowiska na terenie całego kraju jak i za granicą. Szeroki zakres działań inżynieryjnych a także w ostatnim czasie usługi w budownictwie jak i budownictwie szkieletowym „raczkującym” jeszcze na naszym rynku pozwalają firmie na stały rozwój.

Najnowszym jednak projektem firmy współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 jest opracowanie innowacyjnego produktu opartego na idei silnika Stirlinga zastosowanego do produkcji prądu elektrycznego poprzez wykorzystanie tak zwanych odpadów cieplnych generowanych przez człowieka.

Siedziba firmy mieści się w Katowicach.

Źródło: Skra Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *