Skra przegrywa w Bytomiu

To nie był udany wtorek dla drużyny Skry Częstochowa. Drużyna pod wodzą Piotra Mrozka ulegli niżej notowanym bytomskim Szombierkom, 0:1.

Gola na wagę jak się później okazało trzech punktów zdobył dla gospodarzy w 33 minucie, 33 minucie. Gol padł w potwornym zamieszaniu w polu karnym, a najprzytomniej w całej sytuacji odnalazł się zawodnik Szombierek.

Samo spotkanie od samego początku było bardzo zacięte i trzymało w napięciu do ostatnich minut. Częstochowianie po wtorkowej porażce spadli na piąte miejsce w tabeli trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej. Na swoim koncie mają 33 punkty. Kolejne spotkanie drużyna Skry rozegra w sobotę, 15 listopada br. O godzinie 12:00 zmierzy się na wyjeździe z BKS Stalą Bielsko – Biała. Bielszczanie z dorobkiem 36 „oczek” zajmują czwartą lokatę.

11.11.2014, g.13:00- Bytom Stadion OSiR przy ullicy Modrzewskiego:

TS Szombierki Bytom – KS Skra Częstochowa 1:0, (1:0):

1:0: Kasprzyk 33′

Sędziował: Michał Sawka (Katowice). Żółte kartki: Śliwa, Stefaniak – Mastalerz. Widzów: 150.

TS Szombierki Bytom: Wiśniewski – Dzido, Ślęzok, Śliwa, Sobota – Kasprzyk, Rosiński (85’ Krzykawski), Lebek (13’ Stefaniak), Pączko (76’ Ryś), Kuliński, Toszek (70’ Makowski)

Rezerwowi: Rosół – Konaszczuk.

Trener: Krzysztof Górecko.

KS Skra Częstochowa: Woszczyna – Mastalerz, Woldan, Szwarga, Abramowicz, Łęszczak (55’ Rorat), Czupryna (46’ Tomczyk), Piwiński, Sobala, Niedbała (68’ Semeniuk), Majnser (62’ Kowalczyk)

Rezerwowi: Kiepura – R.Czerwiński, Kowalczyk.

Trener: Piotr Mrozek.