„Akademicy” znów na kolanach! [ZDJĘCIA]

Kolejnej ligowej porażki doznali podopieczni Marka Kardosa. W piątek przed własną publicznością częstochowianie gładko ulegli faworyzowanemu Jastrzębskiemu Węglowi, 0:3 ( w setach (-21, -11, -20). Być może już w poniedziałek włodarze klubu podpiszą kontrakt z jednym byłych reprezentantów Francji. Ma nim być Guillaume Samica. O ile rozmowy zakończą się pełnym sukcesem.

Fotorelacja Justyny Jaworskiej


Jastrzębianie, którzy są wymieniani w gronie faworytów PlusLigi przez całe spotkanie dyktowali warunki na parkiecie. Szczególnie było to widać w drugiej odsłonie tego spotkania, kiedy to częstochowianie ulegli w secie do (11).

W drużynie gospodarzy zadebiutował Paweł Pietkiewicz, który trafił pod Jasną Górę z pierwszoligowego Campera Wyszków.

Po piątkowej porażce sytuacja AZS-u Częstochowa w tabeli PlusLigi jest coraz gorsza. Częstochowianie z zaledwie 10 punktami zajmują 12.miejsce.

Kolejne spotkanie drużyna pod wodzą Marka Kardosa rozegra dopiero w poniedziałek, 22 grudnia br. O godzinie 18:00 w Częstochowie zmierzy się w akademickich derbach z AZS Politechniką Warszawską. To spotkanie pokaże „na żywo” Polsat Sport oraz Polsat Sport HD.

12.12.2014, g.16:30- Hala Sportowa „Częstochowa”:

AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 11:25, 20:25)).

AZS Częstochowa: Udrys, Marcyniak, de Amo, Napiórkowski, Szymura, Janeczek, Stańczak (Libero) oraz Khilko, Buczek, Pietkiewicz, Przybyła.

Trener: Marek Kardos.

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Czarnowski, Bartman, Wojtaszek (Libero) oraz Filippov, Malinowski, Kosok.

Trener: Roberto Piazza.

MVP: Michał Łasko (Jastrzębski Węgiel).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *