Dziewczyny z Kochanowic srebrnymi medalistkami turnieju w Głuchołazach [ZDJĘCIA]

W dniach 11-14 grudnia w Głuchołazach rozgrywany był I Zimowy Turniej Kobiet w Piłce Nożnej o Puchar Szefa Banderozy. W turnieju wystartowało osiem zespołów dziewcząt rocznika 1999-2002, w tym drużyna z Kochanowic.

Startowały zespoły z woj.małopolskiego, łódzkiego, śląskiego, mazowieckiego. Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowały się dziewczęta z Kochanowic, które w końcowej klasyfikacji turnieju zajęły drugie miejsce. W rozegranych siedmiu meczach wygrały pięć spotkań, jedno zremisowały i jedno przegrały.

Zwycięzcą turnieju został zespół ze Zgierza, a trzecie miejsce zajął zespół KKS Zabrze. Zawodniczka z Kochanowic Stefania Wodarz została najlepszym strzelcem turnieju. Zespół z Kochanowic otrzymał z rąk szefa ośrodka Banderozy pamiątkowy puchar oraz srebrne medale.

Oprócz rozgrywania meczy gospodarze turnieju zabrali dziewczyny na wycieczkę do Czech, a także dali możliwość strzelania z łuku oraz seansów w jaskini solnej.

W drużynie Kochanowic wystąpiły – Krystyna Rogacz, Stefania Wodarz, Sandra Knejska, Magda Łupierz, Justyna Tomys, Zuzia Maruszczyk, Patrycja Cwalina, Ola Gruszczyńska, Wiktoria Stępień, Anna Kołek, Kinga Jeziorska, Dominika Skubis, Julia Krawczyk.