Piłkarze z Kochanowic na turnieju w Zduńskiej Woli [ZDJĘCIA]

W Zduńskiej Woli rozgrywany był Ogólnopolski Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. W turnieju zagrało 10 zespołów chłopców rocznika 2004 i młodszych – razem 120 zawodników. Grały zespoły z woj. łódzkiego, śląskiego, wielkopolskiego.

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze z UKS Herkulesa Kochanowice działającego przy Zespole Szkół w Kochanowicach, którzy w końcowej klasyfikacji turnieju zajęli trzecie miejsce zdobywając brązowe medale w turnieju. Piłkarze Herkulesa w meczu o trzecie miejsce zmierzyli się z zespołem z Wielunia. W regulaminowym czasie gry był wynik 0-0 i nastąpiła seria rzutów karnych, w których to chłopcy z Kochanowic 3-1.

Zwycięzcą turnieju został zespół z Zduńskiej Woli, który, w meczu finałowym także w rzutach karnych pokonał Znicz Kłobuck. Zawodnik Herkulesa Marcin Schulz został najlepszym strzelcem turnieju. Otrzymał pamiątkową statuetkę oraz strój piłkarski a zawodnicy Herkulesa dodatkowo otrzymali koszulki treningowe i getry piłkarskie. Jest to już w tym miesiącu drugi tytuł króla strzelców dla Marcina. Dwa tygodnie wcześniej na Turnieju Mundialito 5 w Milówce zdobył także tytuł króla strzelców, a piłkarze Herkulesa zdobyli w tym turnieju trzecie miejsce. Tak więc zespół z Kochanowic udanie kończy ten rok. Drużynę z Kochanowic reprezentowali – Dominik Joniec, Bartek Mirowski, Mateusz Zakrzewski, Adam Zozgórnik, Marcin Schulz, Maik Matusek, Kamil Zakrzewski, BARTEK Kulej, Piotr Anioł, Patryk Grabiński, Alex Grabiński, Olek Nowak, Patryk Matusek. Trenerem chłopców jest Bogusław Maciejewski.