Rajdowe święto w Warszawie z LP Rally Team!

Łukasz Pieniążek i Ryszard Ciupka widnieją na liście zgłoszeń do 52. edycji Rajdu Barbórka, który tradycyjnie zakończy sezon sportów motorowych w Polsce. Załoga pojedzie Peugeotem 208 R2 w klasie pierwszej i obiecuje nie tylko widowiskową jazdę dla kibiców, ale i ostrą walkę o możliwość rywalizacji na słynnej ulicy Karowej.

Łukasz Pieniążek: Jak w większości moich tegorocznych startów, również w tych zawodach debiutuję. Może nie jest to typowy rajd samochodowy z długimi odcinkami specjalnymi, ale na pewno jest to wielkie wydarzenie, które z roku na rok gromadzi przy odcinkach tłumy kibiców. Chcemy im podziękować za doping i dlatego też jedziemy. Czeka nas sześć odcinków specjalnych, na których okaże się, kto otrzyma możliwość walki na Kryterium Karowa. Jak zwykle liczymy na Wasz doping, postaramy się pojechać jak najszybciej!

Ryszard Ciupka: Barbórka Warszawska to już swego rodzaju legenda. Choć ten weekend nie zapowiada się zimowo, warunki na pewno nie będą łatwe. Postaramy się walczyć o Karową, ale na tej imprezie najważniejsza jest dobra zabawa i podziękowanie dla kibiców. Liczymy jednak, że uda się nam dotrzeć do kryterium, dlatego już teraz zapraszam Was przed telewizory – relacja z Karowej o 18:20 w TVP Sport.

Starty załogi Łukasz Pieniążek i Ryszard Ciupka są możliwe dzięki firmom: Bastal, El-Q, Złompol, Storkpharm oraz GB promotion.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *