Unimot nadal tytularnym Lwów!
 Finał IMP i PP w Częstochowie!

W sobotnie popołudnie na torze przy ul. Starzyńskiego 10a odbył się kończący sezon Turniej Gwiazdkowy. Po nim, zawodnicy wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi spotkali się podczas klubowej wigilii w Klubie Muzycznym „Stacherczak”. Tam ogłoszono dwie miłe oraz ważne informacje dla Lwów Unimot przed startem nowego sezonu.


Pierwsza dobra informacja jest taka, że firma Unimot będzie pełnić kolejny rok funkcję partnera tytularnego częstochowskiej ekipy. Ponadto deklarację dalszej współpracy złożył Daniel Mlek oraz Kompania Piwowarska.Drugim gorącym newsem o którym niezmiernie miło poinformować włodarzom klubu jest fakt, iż decyzją Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych – finał Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz finał Indywidualnego i Drużynowego Pucharu Polski odbędzie się w sezonie 2015 na torze w Częstochowie! Obie imprezy odbędą się we wrześniu. Puchar Polski – 13, natomiast Mistrzostwa Polski – 27. Ponadto jeśli nie znajdzie się chętny na organizację Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzieżowców, to także i ta impreza zawita do naszego miasta. Póki co nasz klub jest opcją rezerwową dla Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych. Ponadto częstochowianie zorganizują także imprezy rangi okręgowej, lecz póki co nie poznaliśmy żadnych szczegółów związanych z rozgrywkami na południu naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *