Z meczu na mecz coraz gorzej

Drużyna AZS-u Częstochowa doznała już ósmej porażki z rzędu. Tym razem częstochowianie ulegli na wyjeździe Cerrad Czarnym Radom, 0:3. W tabeli „Akademicy” plasują się na przedostatniej pozycji, mając na swoim koncie zaledwie 11 punktów.


W pierwszej rundzie w spotkaniu w Częstochowie, drużyna AZS-u zwyciężyła z radomianami 3:0 i kibice mieli nadzieję, że częstochowianie z wyjazdu przywiozą jakąś zdobycz punktową. Tak się jednak nie stało. Na ten stan rzeczy miało wiele czynników a przede wszystkim bardzo dobrze grający w drużynie gospodarzy Miko Oivanen, Wojciech Żaliński czy Dirk Westphal.

Przy tak bardzo dobrze grających gospodarzach, drużyna pod wodzą Marka Kardosa nie miała wielu argumentów aby pokrzyżować plany radomianom.

Kolejne spotkanie drużyna AZS-u Częstochowa rozegra w niedzielę, 4 stycznia br. O godzinie 18:00 zmierzy się z Effectorem Kielce. Kielczanie z dwunastoma punktami zajmują w tabeli 12.miejsce.

28.12.2014, g.17:00- Radom – Hala MOSiR:

Cerrad Czarni Radom – AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:22, 25:18):

Cerrad Czarni Radom: Pliński, Grzechnik, Żaliński, Westphal, Kampa, Oivanen, Kowalski (Libero) oraz Kędzierski, Gutkowski.

Trener: Robert Prygiel.

AZS Częstochowa: Udrys, de Amo, Szymura, Janeczek, Samica, Przybyła, Stańczak (Libero) oraz Napiórkowski, Buczek, Marcyniak, Pietkiewicz, Kaczyński.

Trener: Marek Kardos.

MVP: Mikko Oivanen (Cerrad Czarni Radom).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *