AZS Częstochowa zaprasza młodzież do gry w siatkówkę

AZS Częstochowa SSA, wspólnie ze Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka”, zapraszają na zajęcia uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych, które odbędą się w niedzielę, 11 stycznia, w Hali Sportowej Częstochowa.Podobne zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów-instruktorów, odbyły się już pod koniec grudnia i realizowane będą także w kolejnych miesiącach. Tak jak poprzednio, celem treningu jest wyłonienie zawodników do udziału w rozgrywkach w ramach Stowarzyszenia od września 2015 roku.

Zajęcia dla szkół gimnazjalnych odbędą się w godz. 10-11.30, a dla uczniów klas 3-6 szkół podstawowych w godz. 11.30-13.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o zabranie stroju sportowego, zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zajęciach, a także oświadczenia o treści „Oświadczam, iż nie będę stawiał żadnych roszczeń wobec Klubu Sportowego AZS Częstochowa SSA i SKF Częstochowska Siatkówka w razie nabytych kontuzji w czasie odbywania się zajęć sportowych w dniu 11 stycznia 2015 r.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *