Fortuna zawitała do AZS-u Częstochowa!

Drużyna częstochowskiego AZS-u może pochwalić się nowym sponsorem- firmą z branży bukmacherskiej – Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu zasadniczego oraz fazy play-off.


Logo nowego sponsora pojawi się bandach reklamowych na boisku w trakcie spotkań rozgrywanych przez AZS, na koszulkach meczowych oraz na oficjalnej stronie internetowej częstochowskiego Klubu.

– To dla nas duża radość, że jeszcze w tym sezonie firma Fortuna okazała nam zaufanie i postanowiła rozszerzyć swoje działania marketingowe poprzez wsparcie siatkarzy sześciokrotnego Mistrza Polski – AZS Częstochowa. Chcemy krok za krokiem stabilizować finanse klubu i budować drużynę na miarę aspiracji naszych kibiców. Wierzymy, ze współpraca ta przyniesie i Fortunie, i Klubowi wiele satysfakcji – mówi Roman Lisowski, Prezes AZS-u. – Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz w Hali Sportowej „Częstochowa” w najbliższą sobotę, w Walentynki, o godzinie 17.

– Po zdobyciu mistrzostwa świata przez polskich zawodników zainteresowanie siatkówką w Polsce jeszcze wzrosło, dlatego bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z AZS-em. Częstochowa to bardzo ważny ośrodek na siatkarskiej mapie naszego kraju i liczymy, że z naszym wsparciem tutejsi kibice wkrótce znów będą mogli się emocjonować meczami o medale i występami w europejskich pucharach – mówi Aleš Dobeš, CEO Fortuna zakłady bukmacherskie.

FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.

FORTUNA posiada obecnie sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników. Od 1 stycznia 2014 jest głównym sponsorem Legii Warszawaaktualnego Mistrza Polski. Podpisany w listopadzie 2013 roku kontrakt będzie obowiązywał przez 3 lata. Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *